>
13.09.2018 17:00 Вік: 2 yrs
Категорія: Новини

Рейд по ринкам щодо заборони торгівлею м’ясом та м’ясопродуктами


 

З метою недопущення розповсюдження захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), виконавчим комітетом Херсонської міської ради прийнято рішення від 05.09.2018 року № 283 «Про заборону реалізації м’яса та м’ясопродуктів на територіях ринкових містечок міського комунального підприємства «Херсонський комунальний ринок» та обслуговуючого кооперативу «Комунальний ринок».

У зв’язку з посиленням заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Суворовського району м. Херсона, 08 вересня співробітниками сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Суворовської районної у м. Херсоні ради проведено рейд.

У ході проведення заходу, продавцям та реалізаторам м’яса і м’ясної продукції було вручено пам’ятки для населення стосовно АЧС та інформацію щодо заборони торгівлею м’ясом та м’ясопродуктами на територіях ринкових містечок, де не організовано роботу державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи та відсутні експлуатаційні дозволи Держпродспоживслужби (Державної служби ветеринарної медицини).

Африканська чума свиней (АЧС) — вірусна геморагічна хвороба, яка входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин, оскільки характеризується високою смертністю та значними економічними збитками.