На яку пенсію можна розраховувати без страхового стажу або сплачуючи мінімальний страховий внесок і як нелегальна заробітна плата впливає на отримання права на пенсію  >
16.10.2018 11:26 Вік: 254 days
Категорія: Новини

Здійсни мрію!


Багато років поспіль, мешканці приватної забудови кварталів №№ 18,19, 20 Північного мікрорайону, мріяли про дитячий майданчик.

За участі ініціатора - голови квартального комітету №19 Гоги А.М., підтримки депутата обласної ради - Юрія Рожкова, дирекції Херсонського заводу «Заряд», активних мешканців вулиць: 7 Польової, 8 Польової, Лісової, Космічної, Ракетної, було проведено велику роботу з підготовки території (розчищено територію від бур?янів, прибрано сміття, встановлено футбольні ворота). Юрій Рожков подарував обладнання для дитячого майданчика (лавочки, гойдалку, пісочницю та гірку).

11 вересня, на вул.8 Польовій, відбулося відкриття дитячого майданчика і чудове свято для дітей та батьків, організоване Юрієм Рожковим, із запрошенням музикантів і співака Максима Лозового, а також проводилися цікаві конкурси та розігрувалися призи.

Голова Суворовської районної ради - Андрій Задніпряний, подякував усім, хто долучився до облаштування майданчика та організації його відкриття і побажав, щоб дорослі завжди здійснювали мрії дітей.