>
< Тренування цивільного захисту
02.11.2018 13:41 Вік: 257 days
Категорія: Новини


01 листопада 2018 року, голови правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Суворовського району взяли участь в інформаційному семінарі «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад», який відбувся за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з українсько-німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, департамента житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської ОДА.

Комплекс житлово-комунального господарства, на сьогоднішній день є найбільшим споживачем енергоресурсів, це і багатоквартирні житлові будинки і будівлі бюджетної сфери, а ОСББ є ключовим учасником програми Фонду енергоєфективності.  Учасники семінару обговорили питання впровадження процесу реформ у сфері енергоєфективності в Україні, спільну діяльність та перспективи.

Оленківська Лариса Павлівна (голова ОСББ «Віта») та Садохіна Людмила Валеріївна (голова ОСББ «Шевченко 1») поділилися досвідом роботи в напрямку енергоефективності та енергозбереження у своїх будинках.