>
< Служба у справах дітей інформує
06.11.2018 13:11 Вік: 253 days
Категорія: Новини

Гласність роботи і підзвітність органу самоорганізації населення...


Основним критерієм успішної діяльності того чи іншого представницького органу  є  звітування перед громадою.

 Відповідно ст.18 Закону України «Про органи самоорганізації населення», з 04 по 30 жовтня 2018 року, голови квартальних комітетів Суворовського району звітували про свою діяльність на загальних зборах жителів сектора індивідуальної забудови, за місцем проживання.

Звіти  відбулися на 20 кварталах району, на яких були присутні депутати районної та міської рад, представники виконавчих органів Суворовської районної у м.Херсоні ради.

Мешканців кварталів було інформовано щодо проведеної роботи на кварталах за звітній період, надано відповіді на запитання та спільно визначено напрямки роботи у наступному році. Під час звітів, мешканці сектора індивідуальної забудови порушували проблеми благоустрою кварталів, зокрема, освітлення вулиць, ремонту дорожнього покриття, проведення грейдування вулиць Північного мікрорайону, а також підвищення якості надання послуг підрядними організаціями з вивезення ТПВ. Особливої уваги потребують і  соціальні питання: оформлення субсидій, надання соціальними службами допомоги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують допомоги за місцем проживання.

Найбільш активними у звітних зборах були  мешканці кварталів №3,№7,№8,№10,№20. Усі пропозиції мешканців було узагальнено за напрямками порушених питань і направлено до міськвиконкому та відповідних служб міста, для вирішення проблем, порушених мешканцями.