Увага! Сеанси телефонного зв’язку >
< Перевірки з питань забезпечення соціального захисту працівників
01.02.2019 14:34 Вік: 1 year
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує


30 січня 2019 року, спеціалістами служби у справах дітей, спільно з представниками відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, було проведено профілактичний рейд «Сім’я», з метою здійснення контролю за вихованням та утриманням дітей, яких взято на облік службою у справах дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Відвідано 6 родин, в яких виховується 9 неповнолітніх та малолітніх дітей. Обстежено житлово – побутові умови проживання родин і складено відповідні акти обстеження. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо відповідального ставлення до виховання, навчання та утримання дітей, ознайомлено із законодавчими документами щодо належного виконання батьківських обов’язків.

Також, під час рейду заступником начальника служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради, спільно зі шкільними офіцерами управління патрульної поліції у Херсонській області, прийнято участь у засіданні  Ради профілактики на базі Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської ради. Розглянуто ситуації в 5 родинах, в яких підлітки порушують навчальний процес та схильні до негативних явищ. З дітьми проведено профілактичну роботу, а батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання  батьківських обов'язків.

Шановні мешканці!

     Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо негайно звертатися до служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради, за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, тел. 49-31-24, або до  Херсонського відділу поліції за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 10 (телефон чергової частини 45-97-80, 22-33-02 або «102»).