Афганістан: подвиг, біль, пам’ять… >
< Не позбавляйте себе соціальних гарантій!
14.02.2019 16:01 Вік: 1 year
Категорія: Новини


14 лютого, під головуванням Андрія Задніпряного - голови районної у м.Херсоні ради, заступника з питань діяльності виконавчих органів ради  – Дмитра Калюжного, було проведено нараду з головами ОСББ і ЖБК Суворовського району м.Херсона.

На порядку денному обговорено питання:

1. Про отримання «теплих кредитів» для ОСББ, за державною програмою, та про використання енергозберігаючих технологій і проведення модернізації житлового фонду, з урахуванням  цих технологій (Леонова Л.М. – директор комунального підприємства «Херсонська енергосервісна  компанія»).

2. Про розмежування експлуатаційної відповідальності за внутрішньо- будинкові та зовнішні мережі (Якименко Т.Г. - голова правління ОСББ «Велика сімка», представник громадської організації   «Міст єднання».

3. Про надання субсидій у грошовій формі, монетизація субсидій           (Гончарук Т.Й. – головний спеціаліст сектора прийому громадян відділу з питань призначення  державної допомоги  управління праці та соціального захисту населення).

4. Про перевірку правильності внесення персональних даних до Державного реєстру виборців (Міусова К.А. – завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців).

5. Про профілактику запобігання правопорушенням стосовно осіб похилого віку, надання їм соціальної допомоги та здійснення патронажу(Стаднік О.О. – заступник начальника сектора превенції Головного управління  національної поліції  у Херсонській області).

6. Про дотримання правил пожежної безпеки у багатоповерхових будинках та будинках підвищеної поверховості (Кисляков О.Ю. – головний інспектор  Суворовського районного відділу  м.Херсона ГУ ДСНС України в Херсонській області).  

7.  Про питання благоустрою та санітарного стану району.