>
01.03.2019 08:51 Вік: 83 days
Категорія: Новини

Захищаючи права дитини...


Виявлення та облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також подальша робота з ними - один із головних напрямків діяльності служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради.

         Основними напрямками роботи з такими сім’ями є: перевірка умов проживання дітей, профілактичні бесіди з батьками, надання їм консультацій.  У разі умисного невиконання батьками своїх обов’язків, відбувається їх притягнення до відповідальності або негайне відібрання дітей, коли є загроза життю або здоров’ю дитини.

         27 лютого, спеціалістами служби, спільно з інспектором ювенальної превенції Херсонського відділу поліції, за участі депутата районної ради VII скликання - Андрія Ємашкіна, було відвідано дітей даної категорії та складено відповідні акти, а з батьками дітей – проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з питань виховання, утримання, оздоровлення дітей. Батьків також ознайомлено із законодавчими  документами щодо належного виконання ними батьківських обов’язків.

         Під час рейду, в родині, що перебуває на обліку служби, було встановлено, що мати не виконує належним  чином батьківські обов’язки: не створено умови для проживання, виховання та розвитку дитини. На момент перевірки, мама перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння, що стало підставою для вилучення дворічної дитини із сім’ї, в якій була загроза її  життю та здоров’ю.

         Дитину влаштовано до педіатричного відділення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша». Зібрано необхідні документи для подання до суду, з метою позбавлення матері батьківських прав.

        

Шановні мешканці!

         Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо звертатися  до служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради за адресою: м.Херсон, проспект Ушакова,47, тел.. 49-31-24, 26-51-91 або до Херсонського відділу поліції за адресою: м.Херсон, вул.Маяковського, 10  (телефон чергової частини 45-97-80 або «102»).