>
< Захищаючи права дитини...
05.03.2019 08:48 Вік: 78 days
Категорія: Новини


01 березня 2019 року, голова Суворовської районної  у м. Херсоні ради Андрій Задніпряний провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною.

2. Про звільнення від обов’язків опікуна над малолітньою  дитиною, позбавленою батьківського піклування.                   

3. Про визначення способу участі батька  у вихованні малолітнього сина.

4. Про надання малолітнім дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення опіки над ними.                                                                                                                     

5. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька, у відношенні малолітнього сина.

6. Про затвердження висновку до Голопристанського районного суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька, у відношенні малолітнього сина.

 7. Про затвердження висновку до Чаплинськго районного суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька  у відношенні малолітньої доньки.

8. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про  недоцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітнього сина.

9. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав матері у відношенні малолітнього сина.

10. Про неналежне виконання батьківських обов’язків матері у відношенні малолітньої доньки, та доцільність подання позову та висновку органу опіки та піклування до суду про позбавлення її батьківських прав.

11. Про тимчасове влаштування малолітньої дитини до комунального закладу «Херсонський обласний будинок дитини» Херсонської обласної ради, до вирішення питання про позбавлення батьківських прав матері.

12. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітніх дітей.

13.  Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

14. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

15. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві  власності, або на праві користування належить дітям.

16. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.