>
< Шановні жінки! Щиро вітаю вас зі Святом Весни – 8 березня!
12.03.2019 16:46 Вік: 275 days
Категорія: Новини


12 березня, відділом з питань життєдіяльності району Суворовської районної у м.Херсоні ради організовано  виїзне засідання комісії  з перевірки дотримання «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м.Херсоні», в якій взяли участь представники: департаменту житлово-комунального господарства міської ради,  виконавчого комітету районної у м.Херсоні ради,  інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона, ОСББ «Говардський», ТОВ «Виробничо-житловий центр», ТОВ  «КП «Центр», директор центральної дитячої бібліотеки.  

Комісією було перевірено санітарний стан  території, що знаходиться у межах вулиць: Потьомкінської, Гмирьова, Пугачова, просп.Ушакова та контейнерний майданчик, на якому розташовано п?ять контейнерів для збору ТПВ, які використовують мешканці житлових будинків, що знаходяться в межах вказаного кварталу.

 У результаті роботи комісії було зафіксовано сміттєзвалище біля контейнерного майданчику. Комісією було вирішено: керівникам ОСББ «Говардський», ТОВ «ВЖЦ», ТОВ «КП «Центр», в обслуговуванні яких знаходяться вищевказані житлові будинки, вжити заходів по наведенню санітарного порядку (ліквідувати сміттєзвалище) до 18 березня 2019 року.