План проведення перевірок по забезпеченню соціального захисту працівників >
18.03.2019 15:53 Вік: 1 year
Категорія: Новини


18 березня, відділом з питань життєдіяльності району Суворовської районної у м.Херсоні ради, проведено  виїзне засідання комісії  з перевірки дотримання «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м.Херсоні», за участі посадових осіб виконавчого комітету районної у м.Херсоні ради, спеціалістів інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона, Херсонського міського управління Держспоживслужби, ТОВ «Виробничо-житловий центр», ФОП «Рудько».  

Було перевірено місце розташування контейнерів за адресою: вул.Мозолевського,2, де контейнери розміщено на зеленій зоні, на відстані біля 11 метрів від житлового будинку №3, вул.Мозолевського, що є порушенням санітарних норм. Контейнерами користуються мешканці  житлового будинку №2, вул.Мозолевського (обслуговує ТОВ ВЖЦ) та мешканці житлового будинку № 51, просп.Ушакова ( відомче житло).

Комісією вирішено:

- до 27 березня 2019 року, перенести  контейнери у двори вказаних житлових будинків;

- керівникам керуючої компанії ТОВ «ВЖЦ» і відомчого житла   попередити мешканців вказаних житлових будинків про перенесення контейнерів.