>
< Двомісячник з благоустрою у Суворовському районі.
29.03.2019 08:23 Вік: 1 year
Категорія: Новини


27 березня, спеціалісти служби у справах дітей Суворовської районної у  м.Херсоні ради,  провели профілактичний рейд «Сім’я».

З метою обстеження житлово-побутових умов, відвідано 6 родин, в яких виховується 11 неповнолітніх та малолітніх дітей та складено відповідні акти. З батьками проведено профілактично - роз’яснювальну роботу про відповідальність за виховання, навчання та утримання дітей.

Усіх батьків ознайомлено із законодавчими документами стосовно належного виконання ними своїх батьківських обов’язків і попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність, у разі недбалого ставлення до дитини, насильницьких дій стосовно неї.

Шановні мешканці!

Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо негайно звертатися до служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради, за адресою: м.Херсон,  просп. Ушакова, 47, тел.26-51-91, 49-31-24 або до Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Херсонській області, за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 10 (телефон чергової частини 45-97-80; 22-33-02 або «102»).