Оголошення для голів правлінь ОСББ >
08.04.2019 15:48 Вік: 1 year
Категорія: Новини


05 квітня, голова Суворовської районної ради - Задніпряний А.В., провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

- Про встановлення опіки над  малолітніми дітьми.

- Про визначення способу участі батька у вихованні малолітніх дітей.

- Про надання до Херсонського міського суду Херсонської області висновку про доцільність/недоцільність тимчасового виїзду малолітньої  дитини за межі України, без згоди батька.                                                            

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батьків у відношенні малолітніх  синів.                                                       

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої доньки.                                                    

- Про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

- Про позбавлення батьківських прав матері у відношенні малолітньої доньки та затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення її батьківських прав.

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітньої дитини. 

- Про неналежне виконання батьківських обов’язків матері у відношенні малолітньої доньки і доцільність подання позову та  затвердження висновку органу опіки та піклування до Херсонського міського суду про позбавлення її батьківських прав.

- Про неналежне виконання батьківських обов'язків матері у відношенні малолітнього сина і доцільність подання позову та затвердження висновку органу опіки та піклування  до Херсонського міського суду про позбавлення її батьківських прав.

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої дитини.

- Про заяву матері щодо надання дозволу на укладення від імені малолітніх дітей договорів:  про внесення змін до іпотечного договору і про задоволення вимог іпотекодержателя за іпотечним договором.   

- Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

- Про дозвіл на укладення угод щодо майна від імені малолітніх та неповнолітніх дітей .         

- Про встановлення опіки над майном, що належить дитині-сироті.

- Про визначення місця проживання малолітнього.

- Про затвердження висновку до суду про визначення місця проживання малолітнього. 

         Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.