Увага! 16-17 квітня дезінфекція водопровідних мереж міста. >
10.04.2019 16:08 Вік: 1 year
Категорія: Новини


10 квітня, під головуванням заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради - Калюжного Д.А., проведено нараду з питання  благоустрою, забезпечення чистоти і порядку в районі.

У нараді взяли участь представники інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона, керівники керуючих компаній ТОВ ВЖЦ «Аріадна», ТОВ «Виробничо-житловий центр» та підрядних організацій ХАКС, ФОП Рудько, голова правління «ОСББ-21», депутат районної у м.Херсоні ради – Музика С.М.    

На нараді було  обговорено питання:

- щодо  ліквідації стихійного сміттєзвалища за адресою: пров.Інженера Корсакова,45 (біля контейнерного майданчика) та відповідності  встановлених контейнерів для зберігання ТПВ, на  зазначеній вище території, згідно  з  нормами  накопичення відходів  та  графіками вивезення ТПВ.

За результатами обговорення питань було прийнято рішення:

- керівникам вказаних керуючих компаній і «ОСББ-21», контейнери яких, розміщені на загальному майданчику, вжити заходів з ліквідації стихійного сміттєзвалища;

- керівникам обслуговуючих компаній та ОСББ вирішити питання щодо встановлення окремих контейнерних майданчиків біля своїх житлових будинків.