>
06.05.2019 16:33 Вік: 170 days
Категорія: Новини

Всесвітній день охорони праці


За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

Цього року за рекомендацією МОП він пройшов під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», який і став темою міського семінару, проведеного 19 квітня, у приміщенні Будинку профспілок за ініціативи Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Від Суворовського району міста у семінарі взяли участь 95 представників підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

На виконання заходів до Дня охорони праці на підприємствах району:

- проводилися тематичні наради у виробничих колективах;

- проводився оперативний контроль стану охорони праці в структурних підрозділах;

- оновлювалися куточки та наповнювалися тематичними матеріалами стенди, присвячені до Дня охорони праці;

- проводилися бесіди щодо необхідності дотримання вимог нормативних актів з охорони праці та попередження випадків травматизму.

Для підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці на підприємствах району спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради з початку року було проведено 20 планових перевірок з питань забезпечення соціального захисту працівників, в тому числі, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці; виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 1992 року № 442 «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці».

Недопущення зростання травматизму, стабілізація тенденції до зниження його рівня, постійне співробітництво між роботодавцями та працівниками є спільним завданням громади району та оптимальним шляхом для збереження життя, здоров`я та працездатності людини.