>
< Всесвітній день охорони праці
06.05.2019 16:35 Вік: 170 days
Категорія: Новини


06 травня, під головуванням Андрія Задніпряного - голови Суворовської районної у м.Херсоні ради, проведено нараду  з головами  правлінь ОСББ, ЖБК ІV Таврійського мікрорайону та представниками Молодіжного житлового комплексу (МЖК) щодо співпраці з органами місцевого самоврядування з питань життєдіяльності та благоустрою мікрорайону.

За участі директора компанії МЖК - Яценка А.А., заступника директора СК «Будівництва» МЖК - Пепеля А.В., начальника теплових мереж ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» - Довганіча В.П., начальника технічного відділу МКП «ВУВКГ м.Херсона» - Міщенка Ю.П., активно обговорено комплексну забудову ІV Таврійського мікрорайону, в якому є сприятливі умови розвитку будівельної галузі за енергоефективними, екологічно безпечними технологіями, де одночасно з будівництвом житлових будинків проводиться спорудження соціально-культурних об’єктів, прокладання інженерних мереж,  тепло і водопостачання, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій та озелення території, передбачено будівництво критих автостоянок.

 Голів правлінь.

Питання на робочу нараду:

1. Інформування представниками  МЖК стосовно проведення робіт з будівництва житлового комплексу та облаштування  спортивного і дитячого майданчика на ІV Таврійському мікрорайоні.

2. Питання благоустрою та санітарного очищення району.

3. Надати до 15.05.2019 року графіки здачі актів готовності внутрішньо-будинкових систем  опалення до опалювального періоду на 2019-20 років.