>
07.05.2019 15:14 Вік: 169 days
Категорія: Новини


Український народ вже 74-й рік поспіль відзначатиме День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

У цей день - символ Великої Перемоги, єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки ветеранам війни за все, що зроблено ними заради нашого сьогодення і майбутнього.

Сьогодні, голова Суворовської районної у м.Херсоні ради – Андрій Вікторович Задніпряний і голова районної організації ветеранів Суворовського району – В’ячеслав Іванович Бобина, з нагоди Дня пам’яті і примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, привітали учасників бойових дій та інвалідів війни, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення районної у              м. Херсоні ради, а також завітали до  Ланцевої Ганни Маркіянівни і Гарголи Миколи Івановича та вручили пам’ятні нагрудні знаки – «Ветеран війни-інвалід», за неоціненний внесок у визволення України від фашизму і післявоєнний розвиток нашої країни, багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.