>
08.05.2019 15:51 Вік: 168 days
Категорія: Новини

Ми пам’ятаємо Вас, наші герої!


День пам’яті та примирення - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам Другої Світової війни, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилося учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм:

                     Ніхто не забутий… На попіл ніхто не згорів!
                     Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть…
                     І доки є пам’ять в людей і серця в матерів,
                     Доти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.
                     Ніхто не забутий! На попіл ніхто не згорів!

8 травня, представники ветеранських організацій, мешканці Херсона, керівництво Суворовського району, депутати та посадові особи районної ради, учнівська молодь зібралися на Меморіальному кладовищі, щоб згадати всіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклонитися та віддати шану тим, хто на своїх плечах виніс тягар війни та підняв країну з руїн у повоєнні роки.

На мітингу виступили: голова Суворовської районної  у м. Херсоні ради - Задніпряний Андрій Вікторович; Левченко Микола Олексійович – воїн-інтернаціоналіст, голова обласного комітету ветеранів війни. 

Літію, за загиблими у роки Другої світової війни, провів настоятель храму Всіх Святих – Віталій Дорошко.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості кращого майбутнього. Нехай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!