>
17.05.2019 15:46 Вік: 124 days
Категорія: Новини

Ветерани згадують...


У січні цього року, Суворовському району, який  утворений Указом Президії Верховної Ради УРСР від 04 січня 1965 року, виповнилося 54 роки.

Напередодні Дня пам’яті видатного полководця світового рівня -  Суворова Олександра Васильовича (18 травня), військова діяльність якого тісно пов’язана з історією нашого  рідного міста Херсона, його  ім’я носить наш Суворовський район, вже традиційно, на запрошення голови районної у місті ради - Андрія Задніпряного, зустрілися ветерани, які багато років присвятили своїй трудовій діяльності у виконавчих органах Суворовської районної у м.Херсоні ради.                               

З великою пошаною і вдячністю згадували про людей, які починали писати сторінки історії Суворовського району у велику книгу історії міста Херсона. Тих, хто творчою працею і професіоналізмом, життєвою мудрістю і оптимізмом, мужністю і витримкою відстоював інтереси мешканців міста, тих, хто в нелегких економічних і політичних обставинах того часу і сьогодення доводили, що Суворовський район володіє прекрасним людським, економічним і соціальним потенціалом, має свою цікаву й багату історію. До гарних справ причетні керівники району, які очолювали його впродовж 54-х років.

Ми щиро вдячні їм за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, мешканцям усіх поколінь за участь у розбудові нашого міста і району, тим, хто причетний до історичного минулого, без якого не може бути його майбутнього 

І  ми повинні знати й шанувати історію нашого міста.