>
10.06.2019 16:48 Вік: 100 days
Категорія: Новини


07 червня 2019 року, відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради, відбулося засіданнякомісії з питань захисту прав дитини Суворовської районної у м. Херсоні ради, яку провів Задніпряний А.В. - голова районної ради.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання  малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі України.

2. Про надання  статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої доньки.

4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області  щодо визначення способу участі батька у вихованні та вільному спілкуванні з донькою.

5. Про усунення перешкод та визначення способу участі батька  у вихованні та спілкуванні з дітьми.                                        

6.  Про встановлення опіки над майном, що належить дітям-сиротам.

7. Про зміну опікуна над  дитиною-сиротою, та його майном.

8. Про тимчасове влаштування малолітніх до комунального закладу «Херсонський обласний Будинок дитини» Херсонської обласної ради, до вирішення питання позбавлення батьківських прав батьків.

9. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві  власності, або на праві користування належить дітям.

10. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування за графіком .

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.