>
< Скажемо НІ торгівлі людьми – сучасному рабству та порушенню прав людини!
02.08.2019 14:58 Вік: 132 days
Категорія: Новини


02 серпня 2019 року, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради, голова комісії -  Андрій Задніпряний.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

- Про визначення способу участі батька у вихованні малолітнього сина.

- Про визначення місця проживання малолітніх дітей.

- Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування, належить дітям.

- Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за графіком.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення щодо  забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.