>
22.08.2019 16:31 Вік: 179 days
Категорія: Новини


20 серпня, до служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради надійшло повідомлення від громадян, що малолітня дитина проживає в умовах, які можуть загрожувати її здоров?ю та життю. Спеціалістами служби, спільно з інспекторами Управління патрульної поліції в Херсонській області, було здійснено вихід за місцем проживання цієї родини з метою з?ясування всіх обставин.

Було встановлено, що в родині проживає дівчинка 4 років, дитячий садок не відвідує, зі своїми однолітками не спілкується. Санітарно-гігієнічний стан помешкання незадовільний: газопостачання та опалення відсутнє, розкидані брудні речі, підлога та сходи в аварійному стані, у дитини відсутні постільна білизна, а також продукти харчування. Під час бесіди, мати дитини поводила себе грубо, на питання відповідала неохоче.

Дівчинку було вилучено із родини та влаштовано до педіатричного відділення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» ХМР, а матір притягнено до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків за ст. 184 КУпАП.                 

Шановні мешканці!

Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо негайно звертатися до служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради, за адресою: м. Херсон,   просп. Ушакова, 47, тел. 26-51-91, 49-31-24 або до Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Херсонській області за адресою: м.Херсон, вул.Маяковського, 10 (телефон чергової частини 45-97-80; 22-33-02 або «102»).