>
06.09.2019 15:17 Вік: 141 days
Категорія: Новини


06 вересня, голова районної у м. Херсоні ради  - Андрій Задніпряний, провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1.  Про визначення способу участі батька  у вихованні малолітніх дітей.       

2. Про затвердження висновку до Херсонського  міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітньої  доньки.

3. Про затвердження висновку до Херсонського  міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітнього  сина.

4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої доньки.

5. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність відібрання малолітньої дитини  у матері.

6. Про неналежне виконання батьківських обов’язків матері та батька у відношенні малолітніх дітей.

7. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність тимчасового виїзду малолітньої дитини, за межі України, без згоди батька.

8. Про направлення малолітнього на виховання та спільне проживання до прийомної сім'ї .

 9. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві  власності, або на праві користування належить дітям.

10. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей