>
04.10.2019 16:01 Вік: 239 days
Категорія: Новини


04 жовтня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради, голова комісії - Андрій Задніпряний.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

1. Про встановлення опіки над малолітніми дітьми.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав матері у відношенні малолітнього сина.

3. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність виселення малолітньої дитини.

4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав матері та батька у відношенні малолітніх дітей.

5. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

6. Про припинення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування.

7. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлено на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.