Не залишимо без уваги жодної дитини >
22.11.2019 15:03 Вік: 185 days
Категорія: Новини


Україна – це територія гідності й свободи. Такими українців зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був втіленням Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою мужність, гідність, та прагнення до свободи. 

21 листопада, згідно з указом Президента України від 13 листопада 2014 року, відзначається День Гідності та Свободи, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Сьогодні ми згадуємо усіх Героїв, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін! Нехай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, надасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

 

Вас пам’ятати будемо завжди,

Із вами будемо боротись за країну.

За ту країну, де нема брехні й війни,

За нашу й вашу мирну Україну…