>
27.11.2019 15:45 Вік: 185 days
Категорія: Новини

16 днів проти насильства


Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», в рамках якої органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями  проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

26 листопада, спеціалісти служби у справах дітей, взяли участь раді профілактики в ЗОШ № 33. З метою попередження насильства серед підлітків, контролю за дотриманням батьками своїх обов’язків по вихованню, утриманню та навчанню малолітніх і неповнолітніх дітей, профілактики серед учнів правопорушень та негативних проявів, було проведено індивідуальні бесіди – консультації з батьками та учнями, які схильні до агресивних дій, девіантної поведінки, мають пропуски занять та незадовільний рівень знань.

Батьків та підлітків поінформовано про новели в законодавстві України щодо насильницьких дій в побуті та громадських місцях, ознайомлено із статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України за вище зазначене правопорушення, ухилення та невиконання обов’язків по догляду за дитиною.

4 батьків було попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виховання та розвиток своїх дітей. Разом із психологом учбового закладу учням та їхнім батькам надано рекомендації щодо налагодження відносин між собою та однолітками, мінімізації агресивної поведінки підлітків в навчальному закладі та побуті, профілактики негативних проявів серед дітей.