>
< Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!
09.12.2019 16:38 Вік: 290 days
Категорія: Новини


06 грудня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії Андрій  Задніпряний.

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про затвердження висновку до Цюрупинського районного суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітньої дитини.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення способу участі батька, у вихованні  малолітньої доньки.

3. Про визначення місця проживання малолітньої дитини.  

4. Про неналежне виконання батьківських обов’язків матері у відношенні малолітніх дітей, та тимчасове влаштування дитини до комунального некомерційного підприємства «Херсонський обласний Будинок дитини» Херсонської обласної ради.

5. Про дозвіл на відчуження майна, право власності на яке або право              користування яким мають діти, та на набуття майна на ім’я дітей.

6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.