>
< День місцевого самоврядування
09.12.2019 16:44 Вік: 290 days
Категорія: Новини

В районі стартував Всеукраїнський тиждень права


В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. У 2019 році заходи пройдуть з 09 по 13 грудня.

Головні завдання Тижня - сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

До проведення тематичних заходів на території району щорічно долучаються органи опіки та піклування Суворовської районної у м. Херсоні,  заплановано: на базі навчальних закладів проведення уроків, лекцій та семінарів з питань прав людини, тематичних конференцій, тренінгів та майстер-класів, індивідуальної роботи з учнями та студентами.

Сьогодні, для учнів Херсонського училища культури, працівниками служби у справах дітей, спільно із представниками національної поліції проведено лекцію на тему «Запобігання та протидія насильству, булінгу, адміністративна та кримінальна відповідальність». З учнями, які схильні до агресивних дій, девіантної поведінки, мають пропуски занять та незадовільний рівень знань організовано індивідуальні бесіди - консультації, ознайомлено із методами управління агресією.