>
10.12.2019 16:19 Вік: 290 days
Категорія: Новини


10 грудня, за ініціативи голови районної у місті Херсоні ради Андрія Задніпряного відбулася виїзна нарада з головами ОСББ, ЖБК району щодо обміну досвідом по встановленню індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в багатоповерхових будинках за рахунок урядової програми «Теплі кредити».  

Своїм досвідом поділились ОСББ «Сенявіна, 66 корп.5» (голова правління - Надія Лазарєва) та ОСББ «Порядок» вул. 49 Гвардійської дивізії, 18, корп.4 (голова правління - Олена Михайловська), які в цьому році скористалися урядовою програмою і встановили ІТП.

У нараді взяли участь представники райвиконкому, обслуговуючої організації ПП «Теплотехніка» та  голови правлінь ОСББ, ЖБК району.

Встановлення ІТП дає економію тепла та дозволяє регулювати температуру подачі теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря, а також значно економить кошти співвласників будинку за спожите тепло. Програма «Теплі кредити» передбачає відшкодування з державного  бюджету - 40% суми кредиту для ОСББ/ЖБК та 30% з міського бюджету.