>
03.01.2020 14:41 Вік: 188 days
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує:


03 січня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м.Херсоні ради, голова комісії    Андрій  ЗАДНІПРЯНИЙ.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітніх дітей.   

2. Про затвердження висновку до Суворовського районного суду міста Одеси про недоцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні неповнолітнього  сина. 3. Про затвердження висновку до Білозерського районного суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітнього сина.

4. Про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків у відношенні малолітніх дітей  та доцільність подання позову та затвердження висновку органу опіки та піклування до Херсонського міського суду Херсонської області про позбавлення їх батьківських прав.

5. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення способу участі батька у вихованні малолітнього сина.

6. Про визначення способу участі батька  у вихованні малолітньої доньки.

7. Про неналежне виконання матір’ю батьківських обов’язків у відношенні до малолітніх  дітей.

8. Про влаштування  малолітньої  дитини,  позбавленої батьківського піклування, до комунального закладу Херсонської обласної ради «Олешківський дитячий будинок – інтернат».                                                                           

9. Про встановлення опіки над майном дитини-сироти.

10. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

11. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.