Робоча нарада з ОСББ >
< Пункт обігріву за адресою вул. Вишнева, 12
07.02.2020 14:14 Вік: 153 days
Категорія: Новини

На захисті прав дітей


      07 лютого  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії Андрій Задніпряний.

      Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітньої дитини.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення способу участі батька у вихованні  малолітньої доньки.

3. Про звільнення від виконання обов’язків піклувальника над неповнолітнім.  

4. Про надання малолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав.

6. Про встановлення опіки над малолітнім.

7. Про розв’язання конфліктної ситуації щодо виховання та утримання неповнолітнього.

8. Про дозвіл на відчуження майна право власності на яке або право              користування яким мають діти, та на оформлення майна на ім’я дітей.

9. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за графіком.

      З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення щодо забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.