Проведено засідання виконкому >
< Вшанування пам'яті Кобзаря
10.03.2020 15:54 Вік: 25 days
Категорія: Новини


  Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради  06 березня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії  Андрій  Задніпряний. Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про затвердження висновку до Цюрупинського районного суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні до неповнолітньої  доньки.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні до малолітньої доньки.                  

3. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітніх дітей.

         4. Про визначення місця проживання малолітніх дітей.

         5. Про затвердження висновку до Ленінського районного суду  міста Миколаєва про недоцільність позбавлення батьківських прав батька по відношенню до доньки.

         6. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про визначення місця проживання малолітнього сина.

          7. Про надання статусу та встановлення опіки над  малолітніми дітьми. 

          8. Про надання неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.                  

         9. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям

        10. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком .

         З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх.