Проведено засідання виконкому >
< Колективний договір – один з найважливіших проявів соціального діалогу
14.05.2020 14:59 Вік: 134 days
Категорія: Новини

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ КАРАНТИНУ


 З метою захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми в умовах карантину, службою у справах дітей спільно з представниками   Управління патрульної поліції у місті Херсоні,  13 травня, було здійснено виїзд на територію сміттєзвалища за адресою: м. Херсон, вул.Ракетна.116, де працівниками ГУ Національної поліції в Херсонській області та Херсонським відділом поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області було виявлено стихійне поселення ромів, які приїхали з Закарпатської області (м. Мукачево,     м. Свалява) з метою заробітку шляхом фасування сміттєвих відходів.

 Встановлено, що на території зазначеного об’єкту в жахливих санітарно-гігієнічних умовах проживає три родини, у яких виховується вісім дітей віком від 1 до 13 років.

 Для первинного огляду дітей було доставлено до дитячої поліклініки КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних», а потім влаштовано до педіатричного відділення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня  ім. Є.Є. Карабелеша» для подальшого обстеження та лікування.