З Днем захисту дітей! З Всесвітнім Днем батьків! >
< Українці, одягнімо вишиванку!
28.05.2020 16:15 Вік: 120 days
Категорія: Новини

СТОП насильству в родині!


 Одним з основних напрямків діяльності органу опіки та піклування Суворовської районної у м. Херсоні ради щодо питання захисту прав дітей є запобігання та протидія домашньому насильству.

У зв’язку з тим, що у навчальних закладах із введенням карантину припинено навчальний процес, а діти практично весь час перебувають вдома, працівниками органу опіки та піклування, відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, соціальних служб активізовано відповідну профілактичну та попереджувальну роботу з підлітками, їхніми батьками, які схильні до агресивних та насильницьких дій.

Зокрема, 27 травня поточного року під час профілактичного рейду «Сім’я» було встановлено факт вчинення насильства батьками над 2 дітьми. Дітей поставлено на облік служби у справах дітей, як таких, що постраждали від фізичного насильства, та влаштовано до закладів охорони здоров’я для проходження медичного обстеження та надання медичної допомоги. Батьків - кривдників притягнуто до адміністративної відповідальності за               ст.173-2 КУпАП.

     Взагалі, упродовж 2020 року до органу опіки та піклування надійшло 11 повідомлень щодо вчинення домашнього насильства в родинах, з яких, 2 підтвердилося.

Всього на обліку служби у справах дітей перебуває 9 малолітніх та неповнолітніх дітей, з них: 6 дітей, які постраждали від психологічного насильства, 3 - від фізичного насильства.  Батьків дітей (9 осіб) притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП. Відносно одного батька порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст 125 ККУ.