Не старіють душею ветерани >
< Про організацію оповіщення призовників
05.06.2020 13:38 Вік: 41 days
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує:


  Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради  05 червня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії Андрій  ЗАДНІПРЯНИЙ.

 Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

         1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення способу участі бабусі у вихованні  малолітнього онука.

            2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення способу участі матері та діда  у вихованні  малолітньої доньки та онуки.

            3. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення способу участі батька у виховання малолітнього сина.

            4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.

            5. Про державну реєстрацію новонародженої дитини, яку батьки не забрали з комунального некомерційного підприємства «Херсонський міський перинатальний центр ІІ рівня ім. З.С.Клименка.

            6. Про надання малолітній статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення опіки над нею.

            7. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення  місця проживання малолітньої дитини.

            8. Про встановлення опіки над майном, що належить дитині-сироті,

9. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав матері у відношенні малолітніх дітей.

            10. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні  малолітньої доньки.                                         

            11. Про заяву неповнолітнього стосовно захисту його майнових прав.

           12. Про дозвіл на відчуження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, та на набуття майна на ім’я дітей.

            13. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.