>
< Служба у справах дітей інформує:
05.06.2020 13:46 Вік: 41 days
Категорія: Новини

Не старіють душею ветерани


 Понад 10 років поспіль для привітання та відзначення знаменної дати -  9 Травня - Дня Великої Перемоги колектив холдингу «Автопланета» запрошує ветеранів району до свого автосалону.

 Зустріч у поточному році було відтерміновано через введення державою  карантинних заходів у зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції (COVID-19). Наприкінці останнього місяця весни, з пом’якшеннням карантинних обмежень, а саме, 30 травня 2020 року, керівництвом холдингу «Автопланета» для 16 ветеранів Суворовського району було організовано теплу зустріч-спогади часів воєнних років, вшановано пам’ять загиблих тієї найстрашнішої за всю світову історію війни 1939-1945 років. У дружній, доброзичливій атмосфері ветерани згадували події минулого століття і, «..зі слізьми на очах..», співали пісні військових років.

 Ветерани Суворовського району вдячні засновнику холдингу «Автопланета» Романову Роману Анатолійовичу, директору Іванову Дмитру Олексійовичу, та всім співробітникам автосалону за гостинність, небайдуже ставлення до людей поважного віку та незабутню пам’ять і шану до тих, хто своїм життям здобув Велику Перемогу!