Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  >
24.06.2020 14:03 Вік: 22 days
Категорія: Новини

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ:


  Виявлення та облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у співпраці з правоохоронними органами, а також подальша робота з ними, є одним з головних напрямків діяльності служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради.
  23 червня 2020 року  спеціалістами служби у справах дітей  спільно з представниками відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Херсонській області було відвідано родину з метою     перевірки умов   проживання трьох малолітніх дітей.

Під час візиту, встановлено, що мати дітей неналежно виконує  батьківські обов’язки, а саме: на тривалий час залишає дітей наодинці,  санітарно-гігієнічні умови проживання дітей незадовільні: пліснява, речі розкидані, бруд, продукти харчування у недостатній кількості.
  З метою захисту прав дітей, їх було тимчасово влаштовано до педіатричного відділення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» для проходження медичного обстеження.

 З матір’ю дітей проведено профілактичну бесіду щодо необхідності виконання батьківських обов’язків у повному обсязі,  належного догляду за дітьми,  надано термін для наведення порядку у житловому приміщенні. Працівниками поліції складено адміністративні протоколи по ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків. Службою у справах дітей збираються необхідні документи для постановки дітей на облік, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Шановні Громадяни!
      Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо звертатися до служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, тел. 26-51-91, 49-31-24 або до Херсонського відділу поліції за адресою: м.Херсон, вул.Маяковського, 10 /телефон чергової частини 45-97-80, 22-33-02 або «102»/.