Про попередження купання у заборонених місцях та павила безпечної поведінки на воді >
03.07.2020 13:41 Вік: 38 days
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує


 Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у  м. Херсоні ради  03 липня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради - голова комісії  Андрій  Задніпряний.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про недоцільність позбавлення батьківських прав батька, у відношенні малолітнього сина.

2. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька та матері у відношенні малолітнього сина.

3. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітнього сина.

4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про  недоцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітнього сина.

5. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні малолітньої доньки.

6. Про неналежне виконання батьківських обов’язків матері у відношенні малолітніх дітей, та доцільність подання позову та висновку органу опіки та піклування до Херсонського міського суду Херсонської області про позбавлення її батьківських прав.

7. Про встановлення опіки над майном, що належить дитині, позбавленій батьківського піклування.

8. Про дозвіл на відчуження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, та на набуття майна на ім’я дітей.

            9. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.