>
20.07.2020 15:58 Вік: 21 days
Категорія: Новини


 17 липня поточного року спеціалістами служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради (далі-Служба) спільно з інспекторами Управління патрульної поліції у Херсонській області Департаменту патрульної поліції проведено профілактичний рейд «Урок».

Метою зазначеного рейду є виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, довготривалий час не відвідували навчальні заклади або повернулися із закладів інституційного догляду та виховання та потребують влаштування до навчальних закладів за місцем проживання.

В ході проведеного рейду відвідано 6 сімей, у яких виховуються 13 малолітніх та неповнолітніх дітей. Обстежено житлово – побутові умови родин та складено відповідні акти обстеження.

Під час рейду з батьками проведено профілактично - роз’яснювальну роботу щодо відповідального ставлення до виховання, навчання та утримання дітей.

Всіх батьків ознайомлено із законодавчими документами стосовно обов’язкового навчання та здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі недотримання зобов’язання влаштування дітей до навчальних закладів.