>
< УВАГА - КОНКУРС!
05.08.2020 15:15 Вік: 52 days
Категорія: Новини


В липні поточного року спеціалістами служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради спільно із представниками відділу ювенальної превенції Херсонського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області, фахівцями із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено 7 профілактичних рейдів «Сім’я».

В ході проведених рейдів відвідано 24 родини, в яких виховується 39  неповнолітніх та малолітніх дітей. За результатами - 12 батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання обов’язків по вихованню та утриманню дітей, 2 особи притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

Служба у справах дітей оперативно реагує на будь-яке інформування  щодо випадків небезпеки для дітей, жорстокого поводження з ними.

Так, 20 липня 2020 року за терміновим повідомленням громадян була виявлена родина з двома малолітніми дітьми, стан житла та умови проживання яких не були безпечними.  З метою надання допомоги родині,  яка виховує дитину з особливими потребами, було залучено фахівців Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників медичних установ.  З’ясовані  підстави для взяття малолітніх на облік, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.  В подальшому родина  буде  на постійному контролі служби у справах дітей.