Шановні голови правлінь ОСББ ! >
< Увага ! Ускладнення погодних умов!
04.09.2020 15:23 Вік: 22 days
Категорія: Новини


  Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної  у  м. Херсоні ради  04 вересня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради – заступник голови комісії  Дмитро Калюжний.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

          1. Про надання висновків до Херсонського міського суду Херсонської області та інших судів щодо визначення способу участі батьків у вихованні  малолітніх дітей.       

     2. Про заяву  опікуна щодо реєстрації місця проживання.         

          3. Про затвердження висновків до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батьків у відношенні малолітніх/неповнолітніх дітей.

         4. Про  влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання до прийомної сім’ї.                   

         5. Про втрату малолітнім статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

         6. Про припинення опіки над майном  дитини-сироти.

         7. Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.  

         8. Про дозвіл на відчуження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, та на набуття майна на ім’я дітей.

         9. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком:

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.