>
13.11.2020 13:13 Вік: 13 days
Категорія: Новини


  13 листопада   2020 року головою Суворовської районної у м. Херсоні ради Андрієм Задніпряним було проведено засідання виконкому, на якому розглянуто питання:

- Про роботу відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення щодо призначення та надання населенню Суворовського району субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

- Про співпрацю виконавчих органів ради з органами самоорганізації населення.

- Про виконання рішення виконкому від 10.05.2019 року № 58 «Про діяльність служби у справах дітей Суворовської районної у м.Херсоні ради з питань організації та проведення право-освітніх заходів для учнівської і студентської молоді та їх батьків».

- Про погодження проекту рішення районної у місті ради «Про внесення змін до бюджету Суворовського району у місті Херсоні на 2020 рік».

- Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав  дитини Суворовської районної у м.Херсоні ради та її складу.

- Про клопотання виконкому Суворовської районної у м.Херсоні ради про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Розглянуто та прийнято 9 рішень з питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей та недієздатних громадян.