>
< Звітувала Центральна дитяча бібліотека
19.02.2021 15:07 Вік: 14 days
Категорія: Новини

Вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності


 20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Незабутніми є події семирічної давнини, коли у Києві, на Майдані зібралися перші мітингувальники, обурені відмовою влади від європейського курсу. Протести тривали кілька місяців і завершилися кривавими подіями у лютому 2014 року. Саме тоді снайпери відкрили вогонь по беззбройних людях. Загалом, від початку Революції Гідності було вбито понад сотню цивільних громадян, яких згодом назвали «Небесною сотнею».

Вічна пам’ять Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України! Ми пам’ятаємо тих, хто зробив мужній крок до самопожертви та безсмертя і схиляємо голови, віддаючи глибоку шану тим, хто поклав своє життя за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

20 лютого з 9.00 години, з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, запрошуємо херсонців, дотримуючись карантинних обмежень, взяти участь у молебні та покладанні квітів на Алеї Героїв Незалежної України (на розі вул. Перекопської та просп. Ушакова, біля Шевченківського парку).