>
06.01.2022 13:50 Вік: 214 days
Категорія: Новини


Служба у справах дітей інформує:

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради 06 січня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у  м. Херсоні ради - голова комісії Андрій  Задніпряний.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька у відношенні неповнолітньої доньки..

2. Про припинення піклування над неповнолітньою.

3. Про встановлення опіки над майном, яке належить дитині, позбавленої батьківського піклування.

4. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

5. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності або на праві користування належить дітям, та/або на набуття майна на ім’я дітей .

6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.