Не ловить мобільний? Як скористатися національним роумінгом? >
01.03.2024 14:45 Вік: 53 days
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує


     Служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради (далі - Служба), керуючись законами України, постановами Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та іншими законодавчими актами, забезпечує діяльність щодо соціально-правового захисту дітей.

Основні зусилля Служби у лютому місяці 2024 року було направлено на соціальний захист дітей Центрального району м. Херсона; підвищення рівня відповідальності батьків, опікунів, піклувальників за виконання своїх обов’язків стосовно дітей в умовах військового стану; профілактичну роботу щодо подолання бездоглядності, безпритульності; створення безпечних умов перебування для дітей, родини яких залишилися в місті.

Так, протягом лютого спільно з інспекторами сектору зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, фахівцями Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками благодійного фонду  «Вітер змін» взято участь в 9 рейдах, обстежено 26 родин, в яких виховується 37 дітей, видано 12 попереджень, складено 5 протоколів про неналежне виконання батьківських обов’язків, взято на облік Служби 4 дітей.

Спеціалістами Служби протягом місяця прийнято участь у 18 судових засіданнях, на яких розглядалося питання щодо захисту прав та інтересів дітей.

За лютий поточного року з питань соціально-правового захисту дітей було прийнято 381 громадянина. Надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 149 малолітнім та неповнолітнім дітям.

Протягом місяця понад 50 родин району отримали дитяче харчування та дитячу гігієну.