Управління праці та соціального захисту населення інформує: >
< Штормове попередження
04.04.2014 15:12 Вік: 6 yrs
Категорія: Новини

Зустріч голови з мешканцями


03.04.2014року у Таврійському мікрорайоні, біля ОСББ «Старт» (вул.49ХГД, 4, корп.1), відбулася зустріч голови Суворовської районної у м.Херсоні ради Дурницького М.Ф., заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Соловйова О.М., депутата районної ради Ткаченко Л.В. з мешканцями IV Таврійського мікрорайону, за участі працівників Суворовського райвідділу міліції.

Голова Суворовської районної у м.Херсоні ради Дурницький М.Ф. інформував присутніх  щодо проведеної роботи підрозділами виконавчих органів ради по забезпеченню життєдіяльності району. Звернув увагу на активну участь голів правлінь ОСББ у вирішенні багатьох проблем життєдіяльності району та перевагах створення ОСББ, як органів самоврядування у багатоповерхових будинках. Під час зустрічі голова ради відповів на питання присутніх на зустрічі мешканців.

До голови районної ради мешканці району звернулися з проханнями, що стосуються втручання влади:

- узаконення закладеного у Таврійському мікрорайоні скверу ім.Береша,

- відновлення функціонування маршруту № 41;

- освітлення внутрішньобудинкових проїздів IV Таврійського мікрорайону.

Керівництвом району було оглянуто прилеглі території до житлових будинків мікрорайону щодо благоустрою та забезпечення чистоти. Голова районної у м Херсоні ради подякував голові правління ОСББ «Старт» – Цигульській Р.Х за ініціативність та активну участь в організації чистих четвергів і запросив усіх мешканців до спільної співпраці на благо громади.