Прес-служба ДПІ у м. Херсоні ГУ Міндоходів у Херсонській області інформує: >
< СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ:
08.04.2014 16:30 Вік: 6 yrs
Категорія: Новини

Зустріч з мешканцями ОСББ


У Таврійському мікрорайоні, на території ОСББ «Росток» (вул.Карбишева, 36), 04 квітня відбулася зустріч заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Соловйова О.М., за участі дільничного інспектора міліції – Навроцького О.В. з мешканцями.

Соловйов О.М. інформував присутніх  щодо суспільно – політичної ситуації в Україні та роботи, яка проводиться підрозділами виконавчих органів ради по забезпеченню життєдіяльності району. Він звернув увагу, що за участі голів правлінь та ініціативних мешканців ОСББ легше вирішувати різноманітні  питання життєзабезпечення будинків.

Мешканці району звернулися з проханням щодо вирішення проблеми, яка виникла через існуючу автостоянку ФОБ «Земляного», біля житлового будинку на вул. Карбишева, 36. Автотранспорт регулярно знаходиться  не тільки на території стоянки, а й поза її межами, тобто на прилеглій території ОСББ «Росток». Це заважає проїзду службових автомобілів (медичної допомоги, пожежників, газової служби) до будинку.

         Соловйов О.М. подякував голові правління ОСББ «Росток» – Друговій Н.В. за ініціативність, активну участь в організації «чистих четвергів» і запросив усіх мешканців взяти участь 12 квітня у Всеукраїнській акції з благоустрою «Зробимо Україну чистою».