Виконавчий комітет районної у м.Херсоні ради звертається до голів правлінь ОСББ, ЖБК про необхідність виконання вимог законодавства України!


Розпорядженням міського голови від 05.04.2016 № 176 (зі змінами) створено міську комісію із приймання-передачі картотек із питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від районних відділів у м.Херсоні управління Державної міграційної служби України в Херсонській області та від житлово-експлуатаційних організацій, інших підприємств, установ та організацій, що забезпечували або забезпечують їхнє ведення.

Закон України «Про захист персональних даних» передбачає чіткі вимоги щодо володільців чи розпорядників персональних даних (відомостей чи сукупності відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована), а саме: «розпорядником персональних даних, володільцем яких є орган державної влади чи орган місцевого самоврядування, крім цих органів, може бути лише підприємство державної або комунальної форми власності, що належить до сфери управління цього органу».

З 01.07.2012 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних», яким передбачено як адміністративну так і кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних.

З метою недопущення порушення вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» у частині передачі картотек, просимо укласти з відділом реєстрації місця проживання фізичних осіб міської ради  «Угоду про взаємодію з питань  оформлення довідки про реєстрацію місця проживання/перебування фізичних осіб на території м. Херсона».

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                                                   Шановні мешканці!

     У зв’язку з прийняттям 14.05.2015 року нового Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII,  з питань консультативно-методичної допомоги по створенню обۥєднань багатоповерхових будинків просимо звертатися до Суворовської районної у м.Херсоні ради за адресою: просп.Ушакова, 47, каб.330 тел.22-51-20, або електронною поштою:  2010suvispolkom@ukr.net.

О Г O Л О Ш Е Н Н Я

                                          Шановні мешканці Суворовського району!

    З 20 травня 2015 року, управлінням праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради розпочато виїзний прийом ЗАЯВ і ДЕКЛАРАЦІЙ від громадян щодо призначення субсидій на оплату житлово-комунальних витрат, за спрощеним порядком, у приміщенні КП „Таврійський”, за адресою: вул. Карбишева, 19, на першому поверсі.

                                                                   УВАГА!!!

    Прийом щодо призначення субсидій за спрощеним порядком проводиться за попереднім записом у приміщенні управління праці та соціального захисту населення за адресою:  м. Херсон, вул. Маяковського 8,  каб. №3.

Розклад роботи:

понеділок - четвер з 8.30 до 15.00,

п’ятниця з 8.30 до 14.00;

обідня перерва з 12.00 до 12.45.

ВАЖЛИВО!!! Для призначення субсидії заявники мають право надіслати заяву та декларацію поштою до управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Херсон, вул. Маяковського, 8, індекс 73000.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                       Шановні мешканці Суворовського району!

    З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83, якою передбачено запровадження державної допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги (далі – компенсація).

   Компенсація призначається органами соціального захисту населення. Для призначення компенсації особа, яка зареєстрована у житловому приміщенні, звертається із заявою до органу соціального захисту населення, за місцем реєстрації, надає довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, а також довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги), пред’являє паспорт.

   Право на отримання компенсації матимуть сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення. До складу сім’ї включаються особи, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).

   Особливі умови призначення компенсацій:

1. При призначенні компенсації не враховується майновий стан сім’ї, як це здійснюється при призначенні житлової субсидії, зокрема:

- наявність у володінні (користуванні) більш ніж одного житлового приміщення, більш ніж двох транспортних засобів;

- здача в найм або оренду житлового приміщення;

- наявність додаткових незадекларованих джерел для існування;

- купівля майна, товарів, оплату послуг на суму понад 10 прожиткових мінімумів.

2. При розрахунку компенсації застосовуються норма володіння чи користування загальною площею житла та норми споживання комунальних послуг, з урахуванням яких призначається субсидія. Призначення компенсації на загальну/збільшену понад норму площу житла, не передбачено.

ВАЖЛИВО:

   Компенсація надається на безповоротній основі, її отримання не пов’язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну. Для одержання компенсації сім’я має сплачувати свою частину платежу за комунальні послуги, в іншому випадку - надання компенсації припиняється. 

   Звертатися необхідно за адресою м.Херсон, вул. Маяковського 8,  каб. №3.   

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

                                Шановні мешканці Суворовського району м. Херсона!

   Щоб у наших будинках, квартирах, на вулицях було світло, затишно, безпечно, щоб працювали електричні і газові прилади, вивозилося побутове сміття, нам усім треба своєчасно платити за комунальні послуги,  користування газом, електроенергією, водою, теплом.

   Заборгованість за газ та електроенергію - це відключення споживачів.

   Суворовська районна у м. Херсоні рада звертається до вас - своєчасно сплачувати комунальні послуги!

   Для сімей, які мають право на отримання державної субсидії, необхідно звернутися за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 8, каб. 3, тел. 22-33-35. Приймальня Суворовської районної у м. Херсоні ради 22-38-33

   Контактні телефони:

абонентські служби:

ПАТ «Херсонгаз»: 32-76-43;

ПАТ «Херсонобленерго»:

- центральний район 48-01-51;

- Таврійський мікрорайон 45-36-52;

МКП  « Виробниче  управління  водопровідно  –

каналізаційного господарства м. Херсона»  49-05-74;

ПАТ «Херсонська ТЕЦ» 36-60-18; 59-88-80;

МКП «Херсонтеплоенерго»  41-07-65;

ПП «Херсонтеплогенерація» 37-25-51.

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Суворовська районна у м. Херсоні рада та її виконавчі органи знаходяться за адресою:

м. Херсон, просп.Ушакова, 47, третій поверх, тел. приймальні – 22 38 33.
 
e-mail: 2010suvispolkom@ukr.net 
 
   Графік прийому мешканців:  
 
- понеділок - четвер: 8.00-17.00;
 
- п’ятниця: 8.00-15.45;
 
- обідня перерва: 12.00-12.45.
 
   Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради знаходиться за адресою:
 
м.Херсон. вул.Маяковського, 8, тел. 22-32-24.
 
e-mail: syvorov_ypszn@ukr.net
 
   Відділ з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради знаходиться за адресою:
 
м. Херсон, просп.Ушакова, 47, третій поверх, каб 340, тел. – 26 69 30.
 
   Суворовська районна рада ветеранів знаходиться за адресою:
 
м.Херсон, вул. Б. Мозолевського, 3,  каб. № 8, № 9, тел. 26-37-97
 
   Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Суворовського району:
 
м. Херсон, вул. Маяковського, 18, тел. 22-97-34, e-mail: tcsosr@gmail.com

в цьому списку немає новин