ПЕРЕЛІК ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Суворовської районної у м. Херсоні ради VІ скликання

Постійна комісія з питань планування, обліку, бюджету і фінансів

Коржов Анатолій Петрович 

— голова комісії;

Рязанцева Вікторія Миколаївна 

— заступник голови комісії;

Безкоровайна Алла Петрівна 

— секретар;

Члени комісії:

Божко Ніна Іванівна 

Мкртчян Олександр Самвелович

Найденко Євген Кирилович 

Саєнко Олег Миколайович 

Шевченко Любов Миколаївна 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та сприяння підприємницькій діяльності

1.

Огіренко Володимир Вікторович 

— голова комісії;

2.

Некряч Анастасія Іванівна

— заступник голови комісії;

3.

Стратійчук Людмила Леонідівна 

— секретар;

Члени комісії:

4.

Василишин Євген Михайлович 

5.

Герасимова Надія Дмитрівна 

6.

Гершкулов Віталій Валерійович 

7.

Крамаренко Юрій Миколайович 

8.

Січковська Катерина Іванівна 

Постійна комісія з питань індивідуального будівництва, благоустрою та охорони довкілля

1.

Тихонов Денис Володимирович 

— голова комісії;

2.

Сидорович Микола Миколайович 

— заступник голови

3.

  Делієва Катерина Олександрівна  

— секретар;

Члени комісії:

4.

Востриков Володимир Дмитрович 

5.

Дарвіна Людмила Петрівна 

6.

Ткаченко Людмила В’ячеславівна

7.

Проценко Володимир Олександрович 

8.

Слива Марія Іванівна 

9.

Черненко Микола Леонідович

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та прав людини

1.

Яровий Вадим

Федорович 

— голова комісії;

2.

Репін Олександр Михайлович 

— заступник голови комісії;

3.

Сіроштан Нонна Вікторівна 

— секретар;

Члени комісії:

4.

Гамова Людмила Олександрівна 

5.

Донцов Володимир Олександрович 

6.

Левківська Марія Михайлівна 

7.

Тимофєєв Денис Володимирович 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони сім’ї, материнства та дитинства

1.

Бондарєва Ліна Володимирівна 

— голова комісії;

2.

Шлома Олександр Іванович 

— заступник голови комісії;

3.

Альохіна Олександра Григорівна 

— секретар;

Члени комісії:

4.

Козіна Надія Вікторівна 

5.

Коробова Тамара Анатоліївна 

6.

Марієв Юрій Володимирович 

7.

Осипенко Оксана Станіславівна 

8.

Щербина Людмила Василівна