Склад виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради

1.     

Задніпряний

Андрій Вікторович

- голова  Суворовської районної у  м. Херсоні     ради

2.     

Рубанець

Віталій Васильович

- заступник голови районної у м. Херсоні ради

3.     

Добуш

Ярослав Тарасович

- керуючий справами виконкому Суворовської районної у м. Херсоні ради

4.     

Калюжни

Дмитро Анатолійович

-заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради

5.     

Кислова

Галина Михайлівна

- громадський діяч, Херсонська міська організація  партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

6.     

Коржов

Анатолій Петрович

- директор ТОВ «Укрнафтоеко технології», територіальна організація політичної партії  «Опозиційний блок»

7.     

Марченко

Тетяна Анатоліївна

-громадський діяч контрольно-ревізійної комісії ВО «Батьківщина», Херсонська міська організація  Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина»

8.     

Карпова

Вікторія Анатоліївна

- головний бухгалтер «Вікторія-експерт», Херсонська міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

9.     

Вязкова

Лариса Віленівна

- юрист, Суворовська районна у м. Херсоні організація «Українське об’єднання патріотів»

10.  

Білоковиленко

Сергій Павлович

- приватний підприємець, Херсонська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

11.  

Супрун 

Олександр Федорович

- директор державного навчального закладу  «Вище професійне  училище № 2 м. Херсона», голова обласної асоціації директорів професійних училищ, Херсонська міська партійна організація «Наш край».

12.  

Кузьома

Микола Миколайович

- голова Степанівської сільської ради

13.  

Сандік

Аркадій  Мотлєвич

- генеральний директор

ТДВ “Херсонський електромеханічний завод”

14.  

Тернавський

Валерій Васильович

- голова профспілкового комітету                             

ДП «Херсонський морський торгівельний порт»

15.  

Яворський  Владислав Анатолійович

- голова квартального комітету №10, представник органів самоорганізації населення


ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ СУВОРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М.ХЕРСОНІ РАДИ

 

Виконавчі органи районної

у м. Херсоні ради

Завідувач

ПІБ

День прийому,

часи прийому

Місце прийому

Телефон

Відділ організаційно-

кадрової роботи

Сіроштан Нонна Вікторівна

завідувач відділу

понеділок щотижня

з 10.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 320

49-60-81

Загальний відділ

Бурдіна Галина Вікторівна

завідувач відділу

щоденно

з 8.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 338

22-58-20

Відділ бухгалтерського

обліку та звітності

Зуб Ірина Володимирівна

завідувач відділу

п'ятниця

щотижня

з 13.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 348

26-32-20

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Міусова Катерина Анатоліївна

завідувач відділу

щоденно

з 10.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 311

22-30-57

Служба у справах дітей

Дюкар Любов Федорівна

начальник служби

середа

щотижня

з 8.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 328

26-51-91

Відділ життєдіяльності району

Коновенко Марія Олександрівна

Завідувач відділу

понеділок

щотижня

з 10.00

просп.

Ушакова, 47,

каб.318

26-34-73

Управління праці та соціального захисту населення

Безкоровайна Алла Петрівна

начальник управління

понеділок, п’ятниця щотижня

з 8.00

вул. Маяковського, 8, каб.1

22-32-24

Відділ з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Скороход Ольга Олександрівна

начальник відділу

понеділок, п’ятниця щотижня

з 8.00

просп.

Ушакова, 47,

каб. 342

26-32-09

Відділ з питань призначення державної допомоги

Рудницька Галина Павлівна

начальник відділу

понеділок п’ятниця щотижня

з 8.00

вул. Маяковського, 8, каб. 6

26-36-68

Відділ з питань соціального захисту населення

Агеєнко Микола Григорович

начальник відділу

понеділок, п’ятниця щотижня

з 8.00

просп.

Ушакова, 47,

каб.316

26-33-60

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Сластєніна Тетяна Михайлівна

директор

понеділок, п’ятниця щотижня

з 8.00

вул. Маяковського, 18

22-97-34