Виконавчий комітет Суворовської районної у м.Херсоні  ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту «Про  впорядкування меж кварталів сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

          Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення, у письмовому вигляді до виконавчого комітету Суворовської районної у м.Херсоні ради за адресою: м.Херсон, проспект Ушакова,47.

Довідки за телефонами: 26 34 73; 22-38-33.

- Аналіз регуляторного впливу -2015

- Додаток №1 межі кварталів 24.12.15

- Рішення вик. Про впорядкування меж кварталів
Виконком Суворовської районної у м. Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту “Про План основних заходів цивільного захисту району на 2014 рік»

 

»» Оголошення

»» Аналіз регуляторного впливу

»» План основних заходів

»»Проект розпорядження

»» Протокол обговорення регуляторного акту

 

          Виконком Суворовської районної у м. Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту «Про заходи щодо запобігання загрозі виникнення паводкових вод (повені), пропуску льодоходу та створення  районного оперативного штабу з керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році, районного штабу  та спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Суворовського району м.Херсона».

»» Оголошення

»» Аналіз регуляторного впливу

»» Проект розпорядження

»» Протокол обговорення регуляторного акту

 

Виконавчий комітет Суворовської районної у м. Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту  “Про хід виконання заходів щодо контролю за підготовкою відомчого житла, житлових будинків сектора індивідуальної забудови, житлово-будівельних кооперативів та об´єднань співвласників багатоквартирних будинків, що розташовані на території Суворовського району до функціонування в осінньо-зимовий  період 2013-2014 років»

 

«« Оголошення.

«« Аналіз регуляторного впливу рішення виконавчого комітету.

«« Проект рішення “Про хід виконання заходів щодо контролю за підготовкою відомчого житла, житлових будинків сектора індивідуальної забудови, житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що розташовані на території Суворовського району до функціонування в осінньо-зимовий  період 2013-2014 років».

«« Протокол обговорення регуляторного акта.

«Виконком Суворовської районної у м.Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту «Про організаційно - методичні вказівки щодо навчання населення Суворовського району м.Херсона захисту і діям у надзвичайних ситуаціях на 2013 рік»

»» Оголошення

»» Аналіз регуляторного впливу

»» Протокол обговорення регуляторного акту

»» Проект розпорядження

Виконком Суворовської районної у м.Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

 

» » Оголошення.

» » Аналіз регуляторного впливу.

» » Проект рішення «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

» » Додаток 1 - «Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку  інфраструктури сектора ндивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

» » Додаток 2 - «Типовий договір про пайову участь у розвитку нфраструктури сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

» » Додаток 3 - «Склад комісії з питань залучення коштів пайової участі замовників у  розвитку інфраструктури сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

» » Додаток 4 - «Положення про комісію з питань  залучення коштів пайової участі замовників у  розвитку інфраструктури сектора індивідуальної забудови Суворовського району м.Херсона».

» » Додаток 5 - «Заява».

 

 

 

          Виконком Суворовської районної у м.Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту “ Про заходи щодо запобігання загрозі виникнення поводкових вод (повені), пропуску льодоходу та створення районного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру »

»» Оголошення

»»Протокол обговорення регуляторного акту                                                      

 

»»Аналіз на 01.02.13 регуляторка підтоплення

Регуляторна діяльність

«Виконком Суворовської районної у м.Херсоні ради оголошує громадське обговорювання проекту регуляторного акту “ Про План основних заходів цивільного захисту району на 2013 рік»

»» Оголошення

»» Розпорядження по пидтопленню на 2013-14 роки

»» Додаток 1 до ришення про запобиг.паводк.вод

»» Додаток 2 до ришення Заходи дий органив упр.та сил ЦЗ 2013-14

»» Додаток 3 перелик специализ.техники

»»Аналіз  регуляторного акту на 2013-14 роки

 

Про встановлення, за погодженням з власниками, зручного для населення режиму роботи, розташованих на території району підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, незалежно від форм власності

«Про встановлення, за погодженням з власниками, зручного для населення режиму роботи, розташованих на території району підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, незалежно від форм власності»

»» Оголошення

»» Аналіз регуляторного впливу

»» Проект рішення

»» Обговорення регуляторного акту

«Про організаційно-методичні вказівки щодо навчання населення району м.Херсона захисту і діям у надзвичайних ситуаціях на 2012 рік» та «Про  план основних заходів цивільного захисту району на 2012рік»

»» Оголошення

»» Аналіз регуляторного впливу

»» Проект розпорядження